Nasze kółko teatralne pobiło rekord zapełniania widzami sali w CKiSzu.

wtorek, 12 grudzień 2023 13:04

W piątek 8 grudnia mieliśmy przyjemność trzy razy zagrać spektakl High School Mechanik i przy każdym występie sala pękała w szwach. To także zasługa naszych młodszych koleżanek i kolegów ze szkół podstawowych, którzy chcieli wspólnie z nami spędzić piątkowe przedpołudnie. Dziękujemy dyrekcji szkół podstawowych: Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu, Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Sierpcu, Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Rościszewie, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Gozdowie, Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Grąbcu, Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Padlewskiego w Bledzewie, Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Gójsku za umożliwienia uczniom wzięcia udziału w spektaklu, a młodzieży dziękujemy za wspólną zabawę.