Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

Rok szkolny 2022/2023

Liceum Ogólnokształcące  Technikum Szkoła Branżowa

„Inżynieria środowiska, czyli…”

niedziela, 18 czerwiec 2023 19:29
  5 czerwca w auli głównej Politechniki Warszawskiej filia w Płocku odbyło się wręczenie nagród w konkursie pt. „Inżynieria środowiska, czyli…”. Uczennice klasy II technikum budownictwa Julia Markowska i Agnieszka Mirzejewska odebrały nagrody za zajęcie III miejsca. Zakończenie konkursu odbyło się podczas seminarium „NAUKA Z PASJĄ – Społeczna odpowiedzialność uczelni…
  Dzięki uprzejmości naszego absolwenta Jakuba Ossowskiego z WOPR Płock zostaliśmy przeszkoleni z pierwszej pomocy przedmedycznej.                                                            
Dnia 24 maja 2023r. odbyła się konferencja dla uczniów oraz rodziców na temat agresji, przemocy rówieśniczej, konfliktów oraz odpowiedzialności prawnej nieletnich. Spotkanie odbyło się z udziałem Zastępcy Dyrektora Delegatury w Płocku Mazowieckiego Kuratorium Oświaty w Warszawie, p. Pawła Felczaka, przedstawicieli Poradni Psychologiczno-pedagogicznej p. Dyrektor Anety Ciemieckiej oraz pedagoga p. Emilii…

Mechanik w Teatrze Polskim

niedziela, 18 czerwiec 2023 18:49
W maju młodzież naszej szkoły miała okazję po raz kolejny skorzystać z programu ,,Kulturalna szkoła na Mazowszu ". Tym razem uczniowie klasy 1 LOM, 2 LTS, 2 LOM, 3 LTS, 4 TPO pojechali do Warszawy. W Muzeum Azji i Pacyfiku mogli podziwiać zbiory poświętne kulturom krajów Azji, Oceanii i Australii. …

Wycieczka do Włoch - dzień pierwszy

poniedziałek, 12 czerwiec 2023 10:43
Po długiej i wyczerpującej podróży nasza przygodę rozpoczęliśmy od zwiedzania przepięknej Wenecji. Miasto to zachwyciło nas wyjątkowym położeniem geograficznych oraz wspaniałością zabytków. Po przejażdżce statkiem wodami Laguny Weneckiej zwiedziliśmy m.in. Most Accademia, Kościół San Stefano, Plac św. Marka i Bazylikę św. Marka, Pałac Dożów oraz Most Westchnień.  

Dzień Otwarty w Mechaniku

środa, 07 czerwiec 2023 11:35
                                                                                                   …
Podczas Dnia Otwartego nastąpiło rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród III powiatowego konkursu multimedialno- lingwistycznego pod patronatem Starosty Powiatu Sierpeckiego Pana Andrzeja Cześnika. Laureatami konkursu zostali : I MIEJSCE: Julia Olszewska oraz Nikola Okraszewska- Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Padlewskiego w Bledzewie II MIEJSCE: Wojciech Ogrodowczyk- Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego…
W dniu 21 kwietnia 2023 dwoje naszych uczniów wzięło udział w finale XVII Ogólnopolskiej Franciszkańskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie, który odbył się w Siedlcach. Julia Gabryszewska (3TI) i Paweł Witkowski (3TI) uzyskali tytuł finalisty. Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod okiem Pana Krzysztofa Moskala. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.…
Strona 1 z 14