Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

XI KONCERT CHARYTATYWNY "NAJMŁODSI Z POMOCĄ"

niedziela, 24 marzec 2024 08:44
 
Zespół Szkół nr 1 w Sierpcu przy współudziale Stowarzyszenia "Szansa na Życie" w Sierpcu, Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu oraz sierpeckiego Centrum Kultury i Sztuki, po raz 11 zorganizował koncert charytatywny „Najmłodsi z pomocą” pod patronatem Burmistrza Miasta Sierpc pana Jarosława Perzyńskiego. Tym razem dzieci zagrały, zaśpiewały i zatańczyły dla Oskarka Gutowskiego.
Chłopczyk choruje na porażenie mózgowe, diplegię. Ma Zespół Agelmana – chorobę genetyczną układu nerwowego. Jest pod stałą opieką specjalistów z Instytutu Matki i Dziecka.
Podczas koncertu wystąpili: wychowankowie sierpeckiego żłobka, uczniowie z przedszkoli, szkół z terenu powiatu sierpeckiego oraz rypińskiego. Akcję wsparli również uczniowie sierpeckich szkół średnich.
Cieszymy się, że możemy być częścią tego wspaniałego i szczytnego wydarzenia.
Mamy nadzieję, iż zebrane podczas koncertu pieniądze, w pewnym stopniu wesprą Oskarka i jego rodzinę w trudnej walce o zdrowie malucha.
Organizatorzy:
Stowarzyszenie "Szansa na Życie" w Sierpcu
Szkoła Podstawowa nr 2 w Sierpcu
Zespół Szkół nr 1 im. gen. Jose de San Martin w Sierpcu
Sierpc - Miasto ze smakiem
Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu
 
ggaleria.png