Międzypowiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

niedziela, 10 październik 2021 12:09
Międzypowiatowe Indywidualne Biegi Przełajowe

To był wspaniały sprawdzian i selekcja przed Rejonowymi Biegami Sztafetowymi. W najstarszej kat. wiekowej chłopców całe podium należało do uczniów Mechanika.

- I miejsce Słupecki Kacper kl. II LTS,

- II miejsce Umiński Arkadiusz kl. III TBg,

- III miejsce Sowiński Kamil kl. III TBG.

W młodszej kat. wiekowej chłopców bez zaskoczenia na najwyższym miejscu podium stanął uczeń Kacper Górski z kl. I LOP.

Wśród dziewcząt Maja Żydlewska z kl. I LTS okazała się naszą najlepszą tegoroczną reprezentantką.

Do finału Mazowieckiego awansowało siedem pierwszych miejsc w każdym biegu i tu warto wspomnieć o bardzo wysokim 7 miejscu naszej uczennicy Oliwi Popławskiej z kl. I LTS.

Z naszej szkoły startowało ponad 40 zawodników i zawodniczek. Każdy zawodnik zbierał punkty do rywalizacji ogólnej i tak w punktacji zespołowej w kat. dziewcząt Mechanik zajął III miejsce a w kat. chłopców I miejsce.

Gratulujemy!