Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

Noc Informatyków

sobota, 24 luty 2024 00:00

W nocy z 23 na 24 lutego odbyła się kolejna edycja Nocy Informatyków, czyli wyjątkowa impreza organizowanej przez naszą szkołę od 2018 roku. To wydarzenie, które nie tylko przynosi radość i zabawę, ale także integruje społeczność szkolną oraz promuje pasję do technologii.

Przez całą noc szkolne korytarze tętniły życiem, a sale gimnastyczne były miejscem nieustającej rywalizacji i zabawy.

Przed rozpoczęciem zabawy uczniowie zaangażowali się w przygotowanie sieci komputerowej dla każdej klasy, by móc przeprowadzić turnieje w ulubione gry komputerowe. Nie brakowało emocjonujących pojedynków w popularne tytuły takie jak CS2, VALORANT, FORTNITE, LOL, a w świetlicy królowała gra FIFA. Nie tylko gry komputerowe cieszyły się popularnością – część uczestników wybrała również gry planszowe oraz karciane.

Po godzinie 22 uczestnicy mieli okazję wykorzystać hale gimnastyczną do rozgrywek sportowych, takich jak piłka nożna, siatkówka czy koszykówka. Impreza zgromadziła ponad 70 uczniów oraz siedmiu opiekunów, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu i zaangażowaniu społeczności szkolnej.

Po wielu godzinach pełnych emocji i zabawy uczestnicy Nocy Informatyków rozchodzili się do domów z uśmiechem na twarzy, nowymi doświadczeniami i motywacją do dalszego rozwoju. Już teraz wielu z nich nie może się doczekać kolejnej edycji. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy ponownie!

Niech Noc Informatyków 2024 pozostanie w pamięci jako wyjątkowe wydarzenie, które jednoczy, inspiruje i promuje pasję do technologii!