„Komunikacja międzyludzka. Jak zrobić dobre wrażenie podczas wystąpień publicznych”

czwartek, 01 marzec 2018 08:16

„Komunikacja międzyludzka.

Jak zrobić dobre wrażenie podczas wystąpień publicznych”

Dnia 1 marca 2018 roku odbyły się warsztaty z zakresu komunikacji „Jak wywrzeć dobre wrażenie podczas wystąpień publicznych”, które poprowadziła pani dr Magdalena Bylińska, wykładowca SWPW w Płocku. Uczestniczyli w nich uczniowie dwóch klas liceum (II LDL, III LOP) i dwóch technikum (II TEM, IV TBO). Młodzież mogła dowiedzieć się i przekonać jak ważny podczas wystąpień publicznych, komunikacji jest strój, a także tak zwana mowa ciała, czyli gesty, mimika, ton głosu.

Było to kolejne spotkanie edukacyjne realizowane przez Wyższą Szkołę im Pawła Włodkowica w Płocku w ramach projektu promocyjnego. Opiekunem projektu reprezentującym Zespół Szkół nr 1 jest pani Anna Chmielewicz.