Konkurs piosenki „Co nam w duszy gra?”

środa, 29 marzec 2023 11:56
Konkurs piosenki „Co nam w duszy gra?”

W ZS nr 1 w Sierpcu odbył się konkurs piosenki „Co nam w duszy gra?” pod patronatem Starosty Powiatu Sierpeckiego pana Andrzeja Cześnika. W dniu 29.03.2023r. w konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych. Konkurs poprowadzili Gabriela Nyklas II LOP i Piotr Skorłutowski III TB. Widzowie i JURY wysłuchali uczestników w dwóch kategoriach: soliści i zespoły.

JURY w składzie: p. Karolina Nowakowska (muzyk, pracownik Starostwa Sierpeckiego), p. Kinga Rutkowska (muzyk, wokalistka, nauczycielka) i Kuba Kłobukowski (uczeń ZS nr 1) zdecydowało:

Kategoria soliści:

I miejsce. Voucher 200zł, Voucher na indywidualne spotkanie na zajęcia z emisji głosu z P. Mateuszem Zabłockim – GŁOSOSFERA, nagrody rzeczowe: Natalia Redecka - „Kiedyś”. Opiekun: p. Paweł Sosiński, Szkoła Podstawowa w Czermnie.

II miejsce. Voucher 150 zł oraz nagrody rzeczowe:

Klaudia Szemborska - „Na paluszkach”, Opiekun: p. Katarzyna Majorowska-Łubińska, Ognisko Muzyczne „Amabile” w Sierpcu.

Roksana Witkowska - „Siebie zapytasz”, Opiekun: p. Natalia Woźnicka, Muzyczna Strefa Natalia Woźnicka.

III miejsce. Voucher 100 zł oraz nagrody rzeczowe.

- Natalia Szostek „Tańczące Eurydyki”. Opiekun p. Jolanta Lipińska. Centrum Edukacji i Rozwoju LOGOS.

- Wiktoria Błaszkiewicz „A jeśli nie znajdziesz”. Opiekun: p. Agnieszka Pruszczyńska, SP im. Jana Pawła II w Zieluniu.

- Julia Ciesielska „Polubiłam Pejzaż ten". Opiekun: p. Agnieszka Pruszczyńska, SP im. Jana Pawła II w Zieluniu.

- Zofia Jagodzińska „Piece by piece”. Opiekun: p. Daniel Staniszewski, I Prywatna Szkoła Podstawowa w Sierpcu.

Wyróżnienia. Voucher 50 zł oraz nagrody rzeczowe.

- Zuzanna Olszewska ”Nieznajomy”. Opiekun: p. Ewa Sulińska, SP im Powstańców Styczniowych w Ligowie.

- Anna Maria Laskowska „Przyjdzie taki dzień”. Opiekun: p. Renata Szymańska, Samorządowa Szkoła w Przeradzu.

- Róża Maciejewska „Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos”. Opiekun: p. Aleksandra Dołasińska, SP nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu.

- Izabela Malewska „Flowers”. Opiekun: p. Igor Kalinowski, Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu.

- Aleksandra Trojanowska "Byłam różą". Opiekun: p. Paweł Sosiński, SP w Skępem.

- Julia Olszewska „Always remember us this way”. Opiekun: p. Joanna Karczewska, SP im. Zygmunta Padlewskiego w Bledzewie.

- Gabrysia Dzięgielewska „Byle jak”. Opiekun: p. Krzysztof Wojtas, SP im. Marii Konopnickiej w Gozdowie.

- Amelia Danielewicz "Yes to Heaven". Opiekun: p. Natalia Woźnicka, Muzyczna Strefa Natalia Woźnicka.

Kategoria zespoły:

I miejsce: Voucher 300 zł i nagrody rzeczowe.

Zespół Wokalny ze SP w Skępem "Ale jazz". Opiekun: p. Paweł Sosiński, SP w Skępem.

II miejsce: Voucher 150 zł i nagrody rzeczowe.

Trio Wokalne "Biały Krzyż". Opiekun: p. Bartłomiej Wiączek, SP w Drobinie.

III miejsce: Voucher 100 zł i nagrody rzeczowe.

Muzyczni Sportowcy OPP   "Małomiasteczkowy". Opiekun: p. Igor Kalinowski, Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Sierpcu.

Dziękuję sponsorom za ufundowanie nagród.

1. Starostwu Powiatowemu w Sierpcu,

2. Firma TechMet Sierpc,

3. Firma Usługi Remontowo-Budowlane Sołdański Paweł,

4. Firma As-Mar Barbara i Andrzej Sulkowscy,

5. Wiesław Sulkowski Firma PZU,

6.     Mateusz Zabłocki - GŁOSOSFERA,

7. Wydawnictwo OXFORD, EXPRESS PUBLISHING, PEARSON.

Bardzo dziękuję za pomoc p. Ani Chmielewicz, p. Ani Krymce, p. Basi Pikulskiej, MOJEJ KOCHANEJ KLASIE II LOM, klasie II LOP, IV TEI i szczególne podziękowania niezastąpionemu Marcinowi Sowińskiemu IV TEI.

Dziękuję za przemiłą atmosferę i ZAPRASZAM za rok.

Organizator: Wioletta Kowalska

galeria1