Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

Konkurs zawodoznawczy „Ja i moja przyszłość”

piątek, 27 maj 2022 08:32

Konkurs zawodoznawczy „Ja i moja przyszłość”

Dnia 27 maja 2022 r., podczas Dnia Otwartego w sierpeckim Mechaniku, ósmoklasiści ze szkół podstawowych powiatu sierpeckiego wzięli udział w konkursuie zawodoznawczym. Podzieleni na trzy grupy rozwiązywali test przygotowany przez organizatorów oraz nauczycieli przedmiotów zawodowych.

Po podliczeniu punktów najlepsze lokaty uzyskali:

- I miejsce - Hubert Klimek ze Szkoły Podstawowej im. Zygmunta Padlewskiego w Bledzewie,

- II miejsce Kacper Ręczkowski ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Ligowie,

- III miejsce (ex aequo):  

           - Anna Witkowska ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Armii Krajowej w Sierpcu,

           - Jakub Klepczyński z I Prywatnej Szkoły Podstawowej w Sierpcu.

Konkurs odbył się pod patronatem oraz przy finansowym wsparciu Starosty Powiatu Sierpeckiego.

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu. Dziękujemy opiekunom młodzieży: p. Agnieszce Bajkowskiej, p. Krzysztofowi Woźnickiemu, p. Anicie Marlędze, p. Agnieszce Opolskiej, p. Danielowi Staniszewskiemu.

Dziękujemy młodzieży Zespołu Szkół nr 1: Marcinowi Sowińskiemu (kl. III TEI), Julii Skierkowskiej (kl. II LOM), Julii Grzębskiej (kl. III LOM) i Mateuszowi Gawlikowi (kl. III TEI) za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu konkursu.

Organizatorzy: Ewelina Górzyńska, Barbara Pikulska, Anna Krymka.


 

galeria