Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

Promocja szkoły

środa, 18 maj 2022 07:02
Promocja szkoły

Po 2 latach spowodowanych pandemią COVID-19, nasz „Mechanik” energicznie powrócił z promocją szkoły w środowisku lokalnym. Od połowy marca do dziś nauczyciele ZS nr 1 bardzo aktywnie uczestniczą w działaniach promujących klasy technikum, liceum i branżowej szkoły I stopnia wśród ósmoklasistów. Odwiedziliśmy blisko 30 szkół podstawowych, w których zaprezentowaliśmy kierunki kształcenia w nadchodzącym nowym roku szkolnym. Spotkania z uczniami klas ósmych spotkały się z miłym odbiorem.

Dziękujemy Dyrekcji wszystkich szkół podstawowych z terenu powiatu sierpeckiego oraz powiatów ościennych za miłe przyjęcie.

Dziękujemy wszystkim wychowawcom klas ósmych, doradcom zawodowym, nauczycielom za pomoc w zorganizowaniu spotkań z uczniami.

A Was drodzy ósmoklasiści serdecznie zapraszamy na dzień otwarty 27 maja o godz. 11.00. Z całego serca zachęcamy do kontynuowania nauki w progach naszego „Mechanika”. Miło będzie Was widzieć już od września w murach naszej szkoły.

 

galeria