Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

Kurs Trener personalny z dietetyką sportową. Budowanie wizerunku w social media.

sobota, 16 kwiecień 2022 07:13
Kurs Trener personalny z dietetyką sportową. Budowanie wizerunku w social media.

Za nami kolejny pracowity tydzień. Pomimo przerwy świątecznej nasi uczniowie aktywnie wzięli udział w następnym kursie w ramach projektu „Zintegrowany Rozwój Szkolnictwa Zawodowego”. Kolejne certyfikowane szkolenie wzbogaciło kompetencje zawodowe naszych uczniów. KURS TRENER PERSONALNY Z DIETETYKĄ SPORTOWĄ. BUDOWANIE WIZERUNKU W SOCIAL MEDIA, na którym uczestnik nabył wiedzę z zakresu podstaw anatomii, fizjologii i antropologii oraz umiejętności prawidłowego wykonywania ćwiczeń fizycznych, cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów. Szkolenie trwało 2 dni. Odbyło się 14 i 15 kwietnia. Udział w nim wzięli uczniowie technikum: technik budownictwa, technik informatyk oraz technik mechanik i technik pojazdów samochodowych. Pierwszy dzień szkolenia to 9 godzin dydaktycznych (w tym 7 godzin teoretycznych i 2 godziny praktyczne), obejmował następujące zagadnienia: charakterystyka zawodu i osoby trenera personalnego, fizjologia i anatomia człowieka, ćwiczenia z podziałem na różne narzędzia. Podczas drugiego dnia kursu (również 9 godzin dydaktycznych) uczestnik zapoznał się z metodami budowania wizerunku trenera w mediach społecznościowych, z dobrymi praktykami w pracy z klientem oraz zasadami budowania relacji, z teorią żywienia, rolą mikro i makroskładników, a także ich wpływem na funkcjonowanie organizmu, z potrzebami osób trenujących w zakresie potrzeb kalorycznych, minerałów oraz suplementów.

Kurs poprowadził Tomasz Domżalski - trener, który posiada bogate doświadczenie w zawodzie, prowadzi i organizuje treningi, obozy, zawody.Na zakończenie szkolenia przewidziany jest certyfikowany egzamin zewnętrzny VCC Select Competences. Każdy uczestnik szkolenia będzie miał możliwość uzyskania certyfikatu VCC potwierdzającego zdobyte kompetencje.

 

 galeria