Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

III LO charytatywnie Ukrainie

piątek, 18 marzec 2022 08:47
III LO charytatywnie Ukrainie

Mechanik od wielu dni aktywnie włącza się w akcje wspierające uchodźców z Ukrainy. Podejmowane przez uczniów i nauczycieli przedsięwzięcia mają bardzo różnorodny wymiar. W czwartek na przykład klasa III LO zaproponowała pomoc na słodko. 16 różnorodnych wyrobów cukierniczych przygotowanych przez uczniów i ich rodziców od rana cieszyło nie tylko oczy, ale przede wszystkim wybornie smakowało – nie został nawet jeden kawałeczek.

Zebrane środki finansowe klasa III LO przekazała na rzecz uchodźców z Ukrainy przebywających aktualnie na terenie naszego powiatu. Dołączyła do nich także znaczącą pomoc materialną, która była owocem kilku wcześniej zainicjowanych i przeprowadzonych przez nich, a także klasy III LOM i III TPO zbiórek.

Serdecznie dziękujemy Uczniom, Rodzicom i Kadrze Mechanika za dotychczasową aktywność, Jesteście WIELCY !!!galeria