Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

Spotkanie uczniów klas maturalnych z panem mgr inż. Krzysztofem Obst. Przedstawiciel Politechniki Warszawskiej

środa, 16 marzec 2022 08:19
Spotkanie uczniów klas maturalnych z panem mgr inż. Krzysztofem Obst. Przedstawiciel Politechniki Warszawskiej

Dnia 16 marca 2022 r. odbyło się spotkanie uczniów klas maturalnych z panem mgr inż. Krzysztofem Obst. Przedstawiciel Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku  zaprezentował ofertę edukacyjną uczelni w zakresie kierunków i specjalności kształcenia. Zwrócił uwagę na możliwości rozwoju swoich zainteresowań w ramach działalności na uczelni kół naukowych czy artystycznych. Prelegent przedstawił również perspektywy zawodowe absolwentów uczelni, którzy zajmują od lat pierwsze miejsca w rankingu pracodawców.  Podkreślił także rolę, jaką odgrywają praktyczne umiejętności, czyli ta strona studiów, na którą uczelnia kładzie bardzo duży nacisk