Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

XVI OGÓLNOPOLSKA FRANCISZKAŃSKA OLIMPIADA WIEDZY O ŚW. MAKSYMILIANIE

poniedziałek, 07 marzec 2022 12:52
XVI OGÓLNOPOLSKA FRANCISZKAŃSKA OLIMPIADA WIEDZY O ŚW. MAKSYMILIANIE

W dniu 03.03.2022 r. w Zespole Szkół CKR w Studzieńcu odbył się etap diecezjalny Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie Kolbe. Naszą szkołę reprezentowało 3 uczniów: Klaudia Goleniewska (2LOM), Paweł Witkowski (2TI) oraz Karol Rogowski (2TI) . Uczestnicy mieli do rozwiązania test z wiedzy o życiu i działalności św. Maksymiliana oraz znajomości Ewangelii wg św. Łukasza.

07.03.2022 ogłoszono wyniki tego etapu. Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość, że do etapu ogólnopolskiego zakwalifikowali się Paweł Witkowski - 1 miejsce oraz Karol Rogowski - 2 miejsce.

Gratulujemy i życzymy powodzenia.