Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

Spotkanie z przedstawicielkami Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku

piątek, 04 marzec 2022 12:31
Spotkanie z przedstawicielkami Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku

4 marca 2022 r. uczniowie klas maturalnych uczestniczyli w spotkaniu z przedstawicielkami Mazowieckiej Uczelni Publicznej w Płocku. Pani Małgorzata Witkowska, z działu promocji w dostępny i interesujący sposób przedstawiła ofertę edukacyjną uczelni w zakresie kierunków i specjalności kształcenia. Zwróciła również uwagę na jej nowoczesną bazę dydaktyczną oraz prężnie działający Samorząd Studentów i szeroki system stypendialny. Obecne studentki uczelni: pani Julia Nowakowska studentka trzeciego roku położnictwa, pani Wiktoria Jędrzejewska studentka trzeciego roku pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz pani Ewa Wojtek studentka pierwszego roku studiów magisterskich na kierunku ekonomia, przybliżyły informacje dotyczące poszczególnych kierunków studiów. Ofertę swojego kierunku kształcenia, nowe media, przedstawiła studentka trzeciego roku pani Anna Piotrowska - absolwentka naszej szkoły. Spotkanie uświadomiło uczniom, jak ważny dla przyszłej kariery zawodowej jest trafny wybór kierunku studiów.