Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

Miesiąc Świadomości Raka Piersi

poniedziałek, 11 październik 2021 10:32
Miesiąc Świadomości Raka Piersi

11 października klasy 2LOM oraz 3LOM uczestniczyły w spotkaniu z pielęgniarka Panią Natalią Kwiatkowską, absolwentką naszej szkoły. Pani Natalia obecnie pracuje na Izbie Przyjęć sierpeckiego szpitala oraz w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym Kraszewo-Czubaki. Z uwagi na to, że październik jest miesiącem Świadomości Raka Piersi, pani pielęgniarka opowiedziała dziewczynom jak ważna jest profilaktyka oraz samobadanie piersi. Druga część spotkania poświęcona była informacjom nt studiów pielęgniarskich oraz pracy w szpitalu. Uczennice zasypały panią pytaniami i z wielka fascynacją słuchały odpowiedzi oraz opowieści „ze szpitalnych korytarzy”. Klasy oraz wychowawczynie serdecznie dziękują Pani Natalii za poświęcony czas.