Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

Siatkarski trening pokazowy

poniedziałek, 11 październik 2021 09:15
Siatkarski trening pokazowy

 

W dniu 11.10.2021 na hali naszego Mechanika odbył się trening pokazowy gry w siatkówkę, który poprowadził gość specjalny pan Mateusz Grabda (trener Mistrzów Świata Siatkarzy U-19 oraz trener I ligowej drużyny KPS SIEDLCE). Wzięli w nim udział uczniowie ze szkół średnich z miasta i powiatu sierpeckiego. Kolejnym punktem spotkania był mecz, w którym rywalizowały drużyna gości (jej skład stanowili reprezentanci szkół średnich) oraz drużyna gospodarzy (Czubak Mateusz kl. III LO, Karczewski Bartłomiej kl. II TEM, Lemanowicz Michał kl. III LOP, Lisicki Sebastian kl IV TPS, Marciniak Tomasz kl. III TEI, Turalski Kacper kl. II LTS,Zieliński Sebastian kl. II LTS).

Rozgrywka ZS nr 1 kontra pozostałe szkoły średnie powiatu sierpeckiego zakończyła się wynikiem 16-14 dla siatkarzy Mechanika.

 

galeria