Dzień Języków Obcych

czwartek, 29 wrzesień 2022 00:00
Dzień Języków Obcych

W tradycję naszej szkoły na stałe w pisał się " SZKOLNY EXPRESS " - konkurs z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych. W tym roku cieszył się szczególnym zainteresowaniem. Do wyścigu o tytuł najlepszych poliglotow stanęło aż trzynaście drużyn. Śmiałkowie musieli zmierzyć się z licznymi zadaniami ukrytymi w kodach QR np.: przedstawić się po ukraińsku, zaśpiewać po portugalsku piosenkę urodzinową, policzyć po francusku do 12, zatańczyć irlandzki taniec czy napisać pocztówkę z dowolnego kraju w Europie . Śmiechu i zabawy było co nie miara ????. Najszybsze okazały się drużyny z klas 1ALP, 2 LOP i 3TI. Nagrodę specjalną za profesjonalne podejście do zadań otrzymuje klasa 3LOM.

Drużyny nagrodzono słodkościami oraz jednorazowymi bonami zwalniającymi z kartkówek i sprawdzianów z języków obcych. Nagrodzonym gratulujemy, wszystkim uczestnikom zazdrościmy kreatywności i talentów wokalnych oraz tanecznych. Zapraszamy za rok .