W odpowiedzi na apel o wsparcie zbiórki „Mateusz i walka z mutacją PUS3”, 13 kwietnia zorganizowano charytatywny kiermasz ciast przygotowanych przez naszych nauczycieli.
Słodkości cieszyły się dużym zainteresowaniem – chętnie kupowali je uczniowie, pracownicy szkoły oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych instytucji: Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Powiatowego Zespołu Jednostek Budżetowych oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.
Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się stworzyć wyjątkową atmosferę oraz dołożyć swoją cegiełkę do dalszej diagnostyki i rehabilitacji Mateusza.
Serdecznie dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie i otwarte serca Dobro naprawdę powraca!

