W dniu 16 kwietnia 2026 r. reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kinga Dzwonkowska (kl. 2 LOP) i Amelia Nawrocka (2 LOP) wzięła udział w XX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o św. Maksymilianie, który odbył się w Siedlcach.
Zarówno Kinga jak i Amelia uzyskały tytuł finalistki tej Olimpiady.
Celem Olimpiady jest przybliżenie młodemu pokoleniu postaci św. Maksymiliana Marii Kolbego. Ten wielki Polak, przez swoją działalność medialną, jak też przez swoje życie, a zwłaszcza śmierć w obozie koncentracyjnym w Auschwitz, na stałe wpisał się w historię narodu polskiego jako osoba niezwykła i godna naśladowania.
Serdecznie gratulujemy uczennicom osiągniętych wyników oraz dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i diecezji płockiej.
