Wycieczka do Trójmiasta

niedziela, 06 październik 2024 15:30
26 września 2024 uczniowie klas IVTI, IIITI oraz IVTB brali udział w wycieczce Gdynia – Gdańsk.
W czasie wyjazdu uczniowie wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielami Uniwersytetu Morskiego w Gdyni. W trakcie spaceru i zwiedzania sal wykładowcy przybliżyli naszej młodzieży zasady studiowania oraz zaprezentowali kierunki kształcenia dostępne na ich uczelni. Uczniowie mieli okazję uczestniczyć w lekcji muzealnej dotyczącej historii Uniwersytetu oraz wysłuchali wykładu na temat „Zastosowanie algorytmu genetycznego do rozwiązywania problemów optymalizacyjnych”. Po spotkaniu z przedstawicielami Uniwersytetu młodzież spędziła czas w towarzystwie Tobiasza Chęcińskiego (absolwenta naszej szkoły), który oprowadził uczniów po uczelni oraz zabrał na statek Dar Młodzieży.
Kolejnym punktem wyjazdu było zwiedzanie Starego Miasta w Gdańsku.

ggaleria