Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

Międzynarodowy turniej w Pradze

niedziela, 05 listopad 2023 00:00
Międzynarodowy turniej w Pradze

Uczeń klasy 1BTS Maciek Tyburczy w ostatni weekend wystartował w turnieju międzynarodowym w Pradze (Czech) - Korean Ambasador Cup & Prague Open (03-05.11). Maciek startował w kat. + 65 kg kadetów. W pierwszym pojedynku pokonał reprezentanta Rumunii - Vlada Sarbu z Klubu CS Somesul 2010 Apahida wynikiem 2:0 w rundach. W półfinale pokonał przedstawiciela polskiego klubu KS Grom Bogatynia Mateusza Strózika wygrywając obie rundy przed czasem (12 pktów przewagi daje zwycięstwo). W finale także pewnie wynikiem 2:0 pokonał Jakuba Dwornickiego z Klubu Kumgangtaekwondo. To był ostatni start naszego zawodnika w kategorii Juniorów Młodszych. Następny start w Pucharze Polski już jako junior