XI ślubowanie kadetów klas policyjnych

piątek, 09 grudzień 2022 00:00
XI ślubowanie kadetów klas policyjnych

W piątek, 09.12.2022 r. odbyło się XI ślubowanie kadetów klas policyjnych. Po defiladowym przemarszu gości przywitał dyrektor szkoły Piotr Tyndorf. Głos zabrali również zaproszeni goście, którzy skierowali kilka ciepłych słów do młodzieży, doceniając ich służbę, a także do rodziców i wychowawców dziękując za wychowanie młodego pokolenia. Następnie odbyło się ślubowanie i promocja kadetów. Rotę ślubowania przeczytała wychowawczyni klasy II LOP Aleksandra Karczewska.

Uroczystość była także doskonałym momentem do podsumowania projektu Erasmus+ i wręczenia dyplomów dla uczniów odbywających praktyki w Hiszpanii i nauczycieli zaangażowanych w projekt.

Po części oficjalnej uczniowie klas policyjnych zaprezentowali musztrę paradną przygotowaną pod kierunkiem Krzysztofa Skrzyńskiego. Występ bardzo podobał się zaproszonym gościom i rodzicom, którzy nie kryli wzruszenia.

galeria1