Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

czwartek, 08 grudzień 2022 13:39
Stypendyści Prezesa Rady Ministrów

W czwartek 8 grudnia 2022 r. w Muzeum Diecezjalnym w Płocku

odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Prezesa Rady Ministrów najlepszym uczniom szkół ponadpodstawowych z terenu Delegatury w Płocku.

Wśród zaszczytnego grona znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Julia Grzębska uczennica klasy trzeciej Liceum Medycznego, Paweł Witkowski uczeń klasy trzeciej Technikum po szkole podstawowej w zawodzie technik informatyk oraz Mateusz Dobiesz uczeń klasy czwartej technikum po gimnazjum w zawodzie technik budownictwa.

W Sali Barokowej oprócz wzruszonych rodziców naszym najlepszym uczniom towarzyszyli Starosta Powiatu Sierpeckiego Pan Andrzej Cześnik oraz Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 Pan Piotr Tyndorf.

Serdecznie gratulujemy Julii, Pawłowi i Mateuszowi. Cieszymy się z Waszego sukcesu.