Finał mistrzostw piłki nożnej

wtorek, 06 grudzień 2022 00:00
Finał mistrzostw piłki nożnej

Po trzech dniach zaciętej rywalizacji w mikołajkowych mistrzostwach szkoły w piłkę nożną, udało się wyłonić zwycięzcę. W wielkim finale znalazły się klasy IVTBGa i IVTEI, które zawzięcie walczyły o wygraną. Lepsza okazała się być klasa IVTBGa, która pokonała swoich rywali 2:0, tym samym broniąc tytuł mistrzów szkoły z poprzedniego roku.

Mecz o trzecie miejsce rozegrał się pomiędzy klasami IILTS I IIILTS. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1 i doszło do rzutów karnych, w których fenomenalna postawa bramkarza i strzelców doprowadziła IILTS do zwycięstwa. Najlepszym strzelcem turnieju został Kamil Sowiński z IVTBGa z dorobkiem 10 bramek. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w przyszłym roku.

galeria1