Noc informatyków

sobota, 03 grudzień 2022 00:00
Noc informatyków

Pod hasłem „Noc Informatyków” w dniach 02-03.12.2022 odbyły się zajęcia integracyjne dla uczniów z kierunku technik informatyk . W imprezie wzięło udział 70 uczniów oraz 10 opiekunów.

Na początku uczniowie musieli przygotować oraz skonfigurować sieć komputerową dla wszystkich uczestników zabawy. Pod okiem nauczycieli uczestnicy przez całą noc świetnie się bawili, spędzając czas na wspólnym graniu w licencjonowane gry komputerowe, gry planszowe oraz na śpiewaniu karaoke. Później uczniowie przenieśli się na salę gimnastyczną, gdzie brali udział w rozgrywkach zespołowych takich jak siatkówka, piłka nożna a część z nich skorzystała z siłowni.

To był mile spędzony czas. Informatycy mieli okazję poznać się bliżej i spędzić ze sobą czas. Mamy nadzieję, że za rok uda się to powtórzyć.

galeria1