Vamos a trabajar, czyli bierzemy siÄ™ do pracy

poniedziałek, 24 październik 2022 07:26

Costa del Sol to najwięcej słonecznych dni w roku, wspaniałe plaże, turkusowa woda, odpoczynek w rytmie flamenco, bajeczna przyroda i liczne zabytki urokliwych andaluzyjskich miasteczek. Miejsce, w którym odnajdą się ludzie pragnący aktywnego wypoczynku, jak i uwielbiający beztroskie leniuchowanie.

W przypadku naszych uczniów przebywających w Marbelli relaks łączy się z aktywnością turystyczną – wycieczkami, spacerami, a także zawodową, ponieważ każdy musi zrealizować 20 dni zawodowego stażu. Uczniowie przebywają na praktykach w wielu różnych miejscach, w większości znajdujących się w Marbelli. Realizują staże zgodnie z kierunkami, w jakich się kształcą w technikum, czyli budowlanym, elektronicznym, informatycznym, ochrony środowiska, pojazdów samochodowych. Pierwszy tydzień pracy już za nimi. Na tę chwilę nikt się nie skarży, pracodawcy są życzliwi, otwarci, pozytywnie oceniają umiejętności i zaangażowanie naszej młodzieży. Jesteśmy przekonani (pewni !), że ich bardzo dobre zdanie na temat uczniów Mechanika w kolejnych dniach tylko będzie się utwierdzać i znajdzie odzwierciedlenie w zaliczeniowych ocenach.