Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

Wycieczka klas IILTS, III LTS i III LOP do Warszawy

poniedziałek, 24 październik 2022 06:35
Wycieczka klas IILTS, III LTS i III LOP do Warszawy
 
W dniu 10 października 2022 r. uczniowie klas II LTS, III LTS I III LOP wzięli udział w wycieczce integracyjnej do Warszawy. Pierwszym celem naszej wycieczki było zwiedzanie Muzeum Kosmosu, gdzie uczestniczyliśmy w fascynujących zajęciach złudzenia i sztuki cyfrowej. Wizyta w tym muzeum była zabawna, ale i niezwykle ciekawa. Następnie przemierzając ulice jesiennej Warszawy przeszliśmy do "Domu zagadek". W Escape room podzieleni na grupy trafiliśmy do zamkniętych pokojów tematycznych, w których w ciągu 60 minut mierzyliśmy się z zagadkami logicznymi, na spostrzegawczość, na kreatywność, ale także takimi, które wymagały odrobiny sprytu. Tylko poprawne ich rozwiązanie dawało możliwość opuszczenia pokoju przed upływem 60 minut.
Ostatnim etapem naszej wycieczki była wizyta w kinie, gdzie obejrzeliśmy film "Johnny" w reżyserii Daniela Jaroszka. Film ten, oparty na prawdziwych wydarzeniach z życia księdza Jana Kaczkowskiego i jego podopiecznego Patryka Galewskiego, wywołał w nas wielkie emocje. To było z pewnością udana wycieczka ????.