Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

IX Charytatywny Koncert „Najmłodsi z Pomocą dla Mai”

poniedziałek, 16 maj 2022 06:32
IX Charytatywny Koncert „Najmłodsi z Pomocą dla Mai”

Centrum Kultury i Sztuki 16 maja 2022 od godz 9.00 tętniło życiem, dobrymi serduszkami i radością. Tego dnia odbył się IX Koncert Charytatywny” Najmłodsi z Pomocą” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 2, przy współudziale Sierpeckiego Stowarzyszenia „Szansa na Życie”, Zespołu Szkół nr 1 w Sierpcu, Centrum Kultury i Sztuki. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Burmistrza Miasta Sierpc p. Jarosława Perzyńskiego. Swoimi wspaniałymi występami pochwalili się najmłodsi mieszkańcy powiatu uczęszczający do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych. W ramach koncertu została zorganizowana zbiórka publiczna dla Mai, która cały czas aktywnie kibicowała występującym.

Życzymy Mai dużo zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń.

 

 galeria