STOP narkomanii

wtorek, 07 grudzień 2021 09:47
STOP narkomanii

Jak wiadomo współpraca popłaca. Efektem takiego właśnie wspólnego działania jest wystawka STOP narkomanii, którą możecie obejrzeć na holu parteru do końca tego tygodnia.

Zacznijmy od początku J . W październiku i listopadzie uczniowie naszej szkoły na zajęciach z informatyki zaprojektowali plakaty do akcji profilaktycznej o przeciwdziałaniu narkomanii. Natomiast dziewczęta z internatu podczas zajęć w Ognisku Pracy Pozaszkolnej wykonały prace plastyczne. Kolejnym etapem powstania naszej wystawki był wybór i drukowanie plakatów w bibliotece. Dodałyśmy kilka grafik dostępnych w sieci i plakat profilaktyczny. Na początku tego tygodnia, po kolacji, zostałyśmy w szkole, żeby wszystko zainstalować na tablicach. Oto efekty.

Ps. Tak jakoś inaczej w tej naszej szkole wieczorami… Pusto, ciemno, cicho… nawet fajnie.