Zaśpiewaliśmy dla WOŚP.

środa, 16 styczeń 2019 07:31

27 finał Wielskiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Wolontariusze z Mechanika z wielkim zaangażowaniem zbierali pieniążki na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych, dumnie nosząc identyfikatory oraz specjalnie przygotowane na ten szczególny cel puszki.

Dziękujemy Wam wszystkim - wolontariuszom (Monice Mazurowskiej kl. I TB, Julii Kostrzewie kl. I TB, Mikołajowi Guzowskiemu kl. I TB, Natalii Dobiesz kl. I TOM, Paulinie Frontczak kl. I TOM, Monice Parzych kl. III LOP, Aleksandrze Topolewskiej kl. I LOP, Aleksandrze Skomorskiej kl. I LOM, Aleksandrze Ambroziak kl I TB, Natalii Dądalskiej kl. I TB), oraz wokalistkom (Zuzannie Olendrzyńskiej, Julii Brdak, Julii Jackowskiej, Kamili Jonczak).

Serdecznie dziękujemy naszym uczniom za serce i energię włożoną w tą piękną akcję!