Konkurs „Patron szkoły i jego ojczyzna”

środa, 07 marzec 2018 08:37
Konkurs „Patron szkoły i jego ojczyzna”

W rocznicę urodzin patrona szkoły gen. José de San Martin, liczna grupa młodzieży przystąpiła do konkursu sprawdzającego wiedzę dotyczącą życia
i działalności bohatera narodowego Argentyny, wieloletnich kontaktów
z Ambasadą Argentyny w Polsce a także samej Argentyny.

Pytania do konkursu „Patron szkoły i jego ojczyzna” zostały przygotowane za pomocą aplikacji quizizz. Uczniowie biorący udział w konkursie logowali się na stronie internetowej za pomocą wygenerowanego PINu, wpisywali swoje imię
i nazwisko i przystępowali do rozwiązywania testu.
Taka forma konkursu bardzo podobała się uczniom, z pełnym zaangażowaniem uczestniczyli w grze traktując to jak dobrą zabawę.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce - Ewelina Watkowska kl. II LDL

II miejsce - Katarzyna Wesołowska kl. II LDL

III miejsce - Kinga Kurzyńska kl. II LDL

W konkursie wzięło udział 48 uczniów z klas I LOM, II LDL, II TI,II LOP, II TOM, IV TI. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie. Poniżej przedstawiamy nazwiska osób, które uzyskały więcej niż 55% pozytywnych odpowiedzi i zasługują na wyróżnienie.

Klaudia Pęcherzewska kl. I LOM

Paweł Pesta kl. I LOM

Agnieszka Daniłow kl. II LDL

Zuzanna Olędrzyńska kl. I LOM

Julia Przybyłowska kl. I LOM

Marta Popławska kl. I LOM

Jakub Lubiński kl. II TI

Katarzyna Kwasiborska kl. II LOP

Krzysztof Ronowicz kl. IV TI

Nagrody książkowe i dyplomy dla laureatów konkursu wręczone zostaną podczas zakończenia roku szkolnego.