Charytatywnie dla Laury

niedziela, 12 listopad 2017 10:11

Dnia 25.10.2017 r. w szkole odbył się charytatywny kiermasz ciast. Celem  akcji była zbiórka pieniędzy na operację, leczenie i rehabilitację  Laury, uczennicy klasy IV Szkoły Podstawowej nr 2 w Sierpcu. Wszystkie wypieki przyniesione na kiermasz przygotowali uczniowie klas pierwszych. Ciasta sprzedawane były na każdej przerwie przez uczennice klasy II TB, II LOP i II LOM.

Akcja cieszyła się dużym powodzeniem nie tylko wśród uczniów, ale też nauczycieli i pracowników szkoły. Każdy za symboliczną kwotę  mógł kupić dużą  porcję ulubionego ciasta. Pieniądze uzyskane ze zbiórki i sprzedaży  zostaną wpłacone na  konto Sierpeckiego Stowarzyszenia „Szansa na Życie”.

Serdeczne podziękowania dla osób, które zaangażowały się w pieczenie i sprzedaż ciast. Dziękujemy również kupującym oraz  wszystkim, którzy włączyli się w akcję.