VII Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

wtorek, 24 październik 2017 09:14
VII Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 13 października odbył się VII Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej organizowany przez Liceum Ogólnokształcące w Sierpcu, z inicjatywy Starostwa Powiatowego. Do hali sportowej tejże szkoły przybyli licznie dyrektorzy, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi oraz nauczyciele, którzy odeszli już na emeryturę.

Corocznie z okazji Dnia Nauczyciela wręczane są nagrody i oznaczenia dla nauczycieli. Nagrodę Mazowieckiego Kuratora Oświaty otrzymał dyrektor Zespołu Szkół nr1 p. Piotr Tyndorf. Nagrodę Starosty w naszej szkole w tym roku otrzymała nauczycielka matematyki p. Anna Podpora. Następnie dyrektorzy szkół wręczali Nagrody Dyrektorów swoim pracownikom. W Zespole Szkół nr 1 nagrodę otrzymali: p. Anna Chmielewicz, p. Roman Cielicki, p. Wiesław Czarciński, p. Monika Gesek, p. Emilia Maciejewska, p. Łukasz Muszyński, p. Agnieszka Nowakowska, p. Barbara Pikulska, p. Krzysztof Skrzyński, p. Natalia Sobczak, p. Bożena Trębińska. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Następne na scenę zaproszono wszystkich nauczycieli, którzy w ostatnim czasie zdobyli kolejny stopień awansu zawodowego. W naszej szkole stopnie awansu nauczyciela kontaktowego zdobyli: p. Aleksandra Kurta, p. Edyta Lewandowska i p. Kamil Zarębski. Natomiast awans na nauczyciela dyplomowanego otrzymali: p. Iwona Bielicka, p. Edyta Lemanowicz, p. Ilona Ogrodowczyk, p. Anita Pacholec. Gratulujemy!

Na zakończenie odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów Liceum Ogólnokształcącego, którzy w ten sposób podziękowali wszystkim nauczycielom za trud i cierpliwość okazywane im na co dzień.