Konkurs Eko-Moda

wtorek, 17 październik 2017 10:33

17 października 2017r. w Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu odbyła się gala finałowa konkursu Eko-Moda. Z Zespołu Szkół nr 1 wzięło udział 10 osób: WeronikaFafińska, Joanna Grabowska, Andżelika Kaczmarczyk, Justyna Kikolska, Aleksandra Kozłowska, Bartłomiej Polowiec, Wiktoria Pomianowska, Sebastian Potyrała, Ewelina Ronowicz, Lidia Stefaniak. W rolę prezenterki wcieliła się Sandra Głowacka. Wszyscy są jednocześnie wychowankami internatu. Każdy uczestnik zaprezentował strój wykonany z materiałów przygotowanych do recyklingu. Jury konkursowe doceniło zmagania uczniów „Mechanika” i przyznało im 1 miejsce w kategorii grupowej szkół ponadgimnazjalnych. W nagrodę nasza placówka otrzymała projektor. Ponadto Wiktoria Pomianowska zajęła 3 miejsce w kategorii indywidualnej i także otrzymała nagrodę – tablet. Uczniów wspierały i przygotowały wychowawczynie internatu: Emilia Preuss, Edyta Lewandowska, Monika Kamińska i Emilia Maciejewska.