II edycja projektu „Szkoła kluczowych kompetencji” - już wkrótce

poniedziałek, 18 wrzesień 2017 18:42

Już niedługo ruszamy z realizacją II edycji projektu unijnego „Szkoła kluczowych kompetencji” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (działanie 10.1.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego).

Rekrutacja trwa od 18 września do 22 września 2017 roku.

W ramach projektu młodzież może wziąć udział w następujących zajęciach:

LICEUM

·         wyrównawczych z biologii (nauczyciel Hanna Szczelaszczyk–Korzeniewska)

·         wyrównawczych z chemii (nauczyciel Małgorzata Jaworska)

·         wyrównawczych z matematyki (nauczyciele Anna Podpora i Jolanta Wójcik)

·         doskonalących z informatyki (nauczyciele Magdalena Barańska i Ilona Ogrodowczyk)

TECHNIKUM

·         wyrównawczych z fizyki (nauczyciel Andrzej Tylus)

·         wyrównawczych z geografii (nauczyciel Anna Joniak)

·         wyrównawczych z  matematyki (nauczyciele Anna Podpora i Marlena Szymańska)

·         doskonalących z informatyki (nauczyciel Jacek Tybuszewski)

Zajęcia będą odbywały w soboty. Aby mogła w nich uczestniczyć młodzież spoza terenu Sierpca, zorganizowany jest transport.

Projekt przewidują także obsługę gastronomiczną, gdyż jak wiadomo myślenie nie idzie w parze z pustym żołądkiem.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji do projektu można uzyskać u pani Anny Chmielewicz – koordynatora szkolnego lub

u nauczycieli wyznaczonych do prowadzenia poszczególnych zajęć.