Warsztaty „Wpływ aktywności fizycznej na organizm człowieka”

poniedziałek, 22 maj 2017 16:33

11 maja 2017 roku, w ramach cyklu spotkań dydaktycznych organizowanych we współpracy z Szkołą Wyższą im Pawła Włodkowica w Płocku, odbyły się warsztaty „Wpływ aktywności fizycznej na organizm człowieka” skierowane do uczniów klasy II liceum ogólnokształcącego o profilu opiekuńczo-medycznym. Zajęcia poprowadziła pani adiunkt Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku dr Joanna Syska. Podczas spotkania zostały poruszone zagadnienia dotyczące zdrowego odżywania, dbania o prawidłowy rozwój fizyczny, zajęć ruchowych między innymi z zakresu tańca, fitness, ćwiczeń relaksacyjnych, muzykoterapii, gier i zabaw przy muzyce. Na zakończenie spotkania odbyło się  praktyczne wykorzystanie wiedzy podczas nauki „Belgijki”.