Krzysztof Kołodziejski Laureatem Międzyszkolnego Konkursu Budowlanego

czwartek, 06 kwiecień 2017 08:51

Zespół Szkół Budowlanych w Płocku zorganizował Międzyszkolny Konkurs Budowlany „Menadżer Budownictwa”. Wzięła w nim udział grupa naszych uczniów z klasy III TBO pod opieką pani Małgorzaty Niepytalskiej i pani Grażyny Pawlak-Kapeli. Młodzież na początek zdecydowała się na sprawdzenie swojej wiedzy budowlanej podczas eliminacji na etapie szkolnym. Po ich przeprowadzeniu, do dalszych zmagań zakwalifikowali się:  Klaudia Borowska, Joanna Regulińska, Krzysztof Kołodziejski, Dawid Przybyszewski i Krystian Sobków.

W dniu 7 kwietnia odbyły się drugi etap – rywalizacja międzyszkolna  w płockiej Budowlance. Świetnie spisał się w niej nasz uczeń – Krzysztof Kołodziejski, który zajął III miejsce. Wyników pozostałych „budowlańców” z MECHANIKA także nie musimy się wstydzić, dlatego wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za godne reprezentowanie Zespołu Szkół nr 1. Krzyśkowi – laureatowi konkursu serdecznie gratulujemy sukcesu!!! Jesteśmy przekonani, że nie ostatniego.