Trenujemy kreatywność

poniedziałek, 06 luty 2017 19:44

W ramach projektu Akademicka Sieć Wiedzy i Innowacji realizowanego w naszej szkole przy współpracy z Wyższą Szkołą im. Pawła Włodkowica w Płocku, z udziałem uczniów sierpeckich szkół ponadgimnazjalnych  mieszkających w Internacie przy Zespole Szkół nr 1, 25.01.2017 i 02.02.2017 odbyły się warsztaty dotyczące kreatywności. Warsztaty poprowadziła pani Marzena Kapuścińska, pracownik naukowy Wyższej Szkoły  im. Pawła Włodkowica w Płocku. Uczestniczyło w nich 20 osób.

Dzięki zajęciom młodzież mogła przekonać się, że bycie osobą kreatywną  jest bardzo użyteczne zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, pozwala  myśleć nieszablonowo, znajdować rozwiązania pozornie nierozwiązywalnych problemów i zawrzeć dozę oryginalności we wszystkim co się robi.

Za przygotowanie i przebieg warsztatów odpowiadały panie Edyta Lewandowska i koordynator projektu Anna Chmielewicz. Pracy uczniów przyglądał się dyrektor szkoły pan Piotr Tyndorf.