Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

Spotkanie poetyckie

wtorek, 31 maj 2022 00:00
Spotkanie poetyckie

31.05.2022 roku w świetlicy szkolnej Zespołu Szkół nr 1 w Sierpcu odbyło się spotkanie poetycko - muzyczne pt. "Wiosna pachnie miłością" .  Miłość jest pozytywną uczuciem,  zapewnia szczęście, ale też jest źródłem cierpienia.  Miłość każdemu kojarzy się inaczej, w zależności od wiedzy, doświadczenia i  poziomu dojrzałości emocjonalnej. Młodzi artyści próbowali ukazać różne jej oblicza od radości po smutek.  

Podczas tegorocznej uroczystości naszymi gośćmi byli uczniowie klas  ósmych Szkoły Podstawowej w Rościszewie wraz z opiekunami p. Martą Dropiewską i p. Damianem Mazurowskim. Serdecznie dziękujemy za przybycie.

Gratulujemy naszym  młodym artystom pięknego występu.

 

 

 galeria