Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

Szkolna Liga Międzyklasowa w Piłkę Siatkową

czwartek, 29 październik 2020 17:56
Ze względu na zawieszone zajęcia stacjonarne, udało nam się rozegrać jak na razie całą grupę A. I miejsce w grupie zajęli faworyci uczniowie klasy 4 TEM, na miejscu II uplasowała się długo wiodąca prym klasa 4 TI. III miejsce klasa 3 LOM i tu duża niespodzianka bo klasa początkowo nie brała udziału w rozgrywkach. Dzięki atakom Kuby Malinowskiego i Adama Laskowskiego klasa 3 LOM jest poważnym kandydatem w walce o podium. IV miejsce klasa 3TPS. V miejsce kl. 4TB, VI miejsce kl. 3LOP, VII miejsce w grupie klasa 4TEM.
Z każdej grupy do dalszej rywalizacji wychodzą 4 klasy.
W grupie B jak burza idą, klasa 1LTS i klasa 3TB ale tu na podsumowanie musimy poczekać na powrót do szkoły.