Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

Podpisanie Porozumienia o współpracy z Politechniką Warszawską Filią w Płocku

wtorek, 04 luty 2020 11:31
Podpisanie Porozumienia o współpracy z Politechniką Warszawską Filią w Płocku

 

W dniu 30 stycznia 2020 r. zostało podpisane Porozumienie o współpracy pomiędzy Politechniką Warszawską Filią w Płocku a  Zespołem Szkół nr 1 im. gen. Jose de San Martin w Sierpcu.

W ramach Porozumienia Politechnika wspierać będzie Szkołę w nauczaniu przedmiotów ścisłych, technicznych, w szczególności dotyczących nauk matematycznych, fizycznych, chemicznych. Współpraca w tym zakresie polegać będzie na przygotowywaniu uczniów do podejmowania studiów na uczelniach technicznych.

Szkoła nasza zapewnia Politechnice możliwość prezentowania kierunków kształcenia, działalności dydaktycznej i naukowej, działalności promocyjnej nauczycielom i uczniom, a także wspierać będzie Politechnikę w propagowaniu nauk ścisłych, technicznych w Płocku i regionie północnego Mazowsza.

Należy wspomnieć, iż jest to kontynuacja porozumienia zawartego w styczniu 2014 roku.