Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

PIŁKARKI z TARCZĄ

wtorek, 21 styczeń 2020 11:57
PIŁKARKI z TARCZĄ

 

                17 stycznia 2020 będzie miło wspominany przez naszą piłkarską żeńską drużynę, która zwyciężyła w Powiatowych Szkolnych Zawodach w Halową Piłkę Nożną. Nasze reprezentantki, prowadzone przez Pana Dariusza Borkowskiego, w pierwszym spotkaniu zwyciężyły 1:0 Zespół Szkół Samorządowych w Zawidzu (bramka zdobyta przez Kingę Pietrzykowską), następnie zremisowały 0:0 z Zespołem Szkół nr 2 oraz pokonały 2:0 Liceum Ogólnokształcące (dwa trafienia Malwiny Mikołajczuk).

            Oprócz zwycięskiego pucharu, mogły cieszyć się także z nagrody - statuetki dla najlepszej zawodniczki turnieju, którą wywalczyła Andżelika Banacka.

            Nasza drużyna do rywalizacji została zgłoszona w składzie: Andżelika Banacka, Sandra Bejgrowicz, Sandra Bigorajska, Karolina Hnat, Weronika Jaglińska, Monika Janczarek, Karolina Jaroszewska, Malwina Mikołajczuk, Kinga Pietrzykowska, Wiktoria Piontek, Natalia Rybicka, Wiktoria Wiśniewska, Zuzanna Zaborowska.

            GRATULUJEMY !!!