Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

X Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie

środa, 23 maj 2018 07:19
X Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie

23 maja w naszej szkole odbyły się eliminacje etapu szkolnego X Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie. Wzięło w nich udział dziesięciu uczniów z klas III TOM, II TOM i III TPS.

Najlepszy w szkole okazał się Krzysztof Grabowski z kl. III TOM, który reprezentował szkołę podczas etapu centralnego w SGGW w Warszawie.

W maju w świetlicy szkolnej odbyło się wręczenie nagród (ufundowanych przez KRUS w Sierpcu i Radę Rodziców przy ZS nr 1) uczestnikom konkursu. Nagrody wręczyli p. Mariusz Turalski Kierownik KRUS w Sierpcu oraz dyrektor szkoły p. Piotr Tyndorf.

 

galeria