Chcesz poznać ciekawych ludzi?

Dołącz do Nas

Pożegnanie absolwentów MECHANIKA

piątek, 27 kwiecień 2018 09:43
Pożegnanie absolwentów MECHANIKA

Pożegnanie absolwentów MECHANIKA

27 kwietnia na sali gimnastycznej naszego Mechanika odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów. Wzięli w niej udział nie tylko maturzyści, ich nauczyciele i rodzice, ale również zaproszeni goście. Zgodnie z wieloletnią tradycją, uroczystość uświetnił swoją obecnością przedstawiciel Ambasady Republiki Argentyńskiej w Polsce Pan Miguel Angel Cuna – konsul Argentyny w Polsce,.

Po oficjalnym powitaniu wszystkich obecnych Dyrektor Piotr Tyndorf podsumował efekty kilkuletniej pracy uczniów, wręczył najlepszym absolwentom nagrody i świadectwa z wyróżnieniem, wyróżnienia za godne reprezentowanie szkoły i osiągnięcia sportowe.

Szczególne powody do dumy mieli Ci, którzy wyróżniali się wybitnymi osiągnięciami w nauce. Tradycyjnie dla najlepszych absolwentów zostały przyznane „Dyplomy Ambasadora” otrzymały je: Aleksandra Okońska (IIILOP), Joanna Regulińska (IVTBO), Lidia Goszczycka (IVTBO). Nagrody Starosty Sierpeckiego wręczono Aleksandrze Okońskiej (IIILOP) i Joannie Regulińskiej (IVTBO). Po raz pierwszy Komitet Rodzicielski przy Zespole Szkół nr 1 za bardzo dobre wyniki w nauce i zaangażowanie w życie szkoły postanowił nagrodzić Łukasza Wagnera z kl. IIILOM. Absolwent Leszek Giziński (IIILDL) odebrał statuetkę za osiągnięcia na polu aktorskim i muzycznym, natomiast tytuł wszechstronnego sportowca powędrował do Angeliki Kołodziejskiej z kl. IIILOP. Dyrektor Piotr Tyndorf wręczył listy pochwalne rodzicom wyróżniających się uczniów.

Następnie przyszedł czas na podziękowania od maturzystów dla dyrekcji, wychowawców, nauczycieli oraz kolegów.

Nagrodzonym absolwentom serdecznie gratulujemy!

Zespół Szkół nr 1 w Sierpcu

 

galeria